Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2017-01-11   Pro memoria. Politikas Vytautas Pupeikis
 
 

2017 m. sausio 10 d. Anykščiuose, eidamas 83-uosius metus, mirė politikas ir kultūros organizatorius, kraštotyrininkas Vytautas PUPEIKIS (1934–2017).

A+A Vytautas PupeikisSkaudi žinia pribloškė visus anykštėnus ir Anykščių rajono socialdemokratus. Nesulaukęs savo aštuoniasdešimt trečiojo gimtadienio, Anapilin iškeliavo skyriaus įkūrėjas, pirmasis pirmininkas Vytautas Pupeikis.

„Anykščių socialdemokratai praėjo nelengvą mokyklą. Mus skaldė iš išorės, skaldė iš vidaus, tačiau mes atsilaikėme, pamažu augome, gausinome gretas,“ – sakė Vytautas Pupeikis, kai šventėme partijos įkūrimo 5 metų sukaktį.

Tai buvo ne tik aktyvus politikas, bet ir tikras Anykščių krašto patriotas, daugiau kaip pusę amžiaus paskyręs savo gimtojo rajono kultūros barams. Jis rūpinosi, kad būtų įamžintas žymių anykštėnų Konstantino Sirvydo, Petro Biržio, Juozo Karoso ir kitų atminimas. Net šešiolika metų Vytautas    vadovavo rajono kultūros darbuotojų profsąjungos komitetui, pats šoko ansambliuose, dainavo chore, su šiais kolektyvais dalyvavo Respublikinėse dainų šventėse.

Tai buvo tvirtų politinių pažiūrų žmogus, tačiau savo nuomonės nesistengdavo primesti kitiems, o diskutuodamas sugebėdavo įtikinti oponentus. Vytautas buvo nepaprastai šiltas ir principingas žmogus.  Mums visiems, jį pažinojusiems ir buvusiems šalia, labai trūks Vytauto ramaus žodžio, pagarbaus požiūrio į žmogų, tolerancijos ir gerų patarimų.

Mūsų nuoširdi užuojauta tegu suteikia stiprybės Jo šeimos nariams ir artimiesiems.

Vytauto bičiuliai

(nekrologas paskelbtas Lietuvos socialdemokratų partijos tinklalapyje www.lsdp.lt)

Velionis pašarvotas UAB Anykščių komunalinis ūkis laidojimo namų didžiojoje salėje (Vilniaus g. 27). Karstas išnešamas sausio 12 d. 12 val.

 
 
    Atgal...