Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2018-07-02   2018 m. liepos 12–15 d. įvyks dešimtasis „Devilstone“ festivalis
 
 

Alternatyviosios muzikos ir rokenrolo festivalis „Devilstone“ dešimtąjį kartą įvyks Anykščių Dainuvos slėnyje 2018 m. liepos 12–15 d.

„Devilstone“ dešimtą kartą užlies muzika Dainuvos slėnį.

Jubiliejinio festivalio organizatoriai vysto naujas idėjas bei kuria planus ateinančiai vasarai. Pasak jų, kitų metų festivalis išliks toks pat pločiu, perimetru, ilgio ar scenų skaičiumi, mat renginys per pastaruosius keletą metų jau pasiekė maksimalią Dainuvos slėnyje įmanomą apimtį. „Dabar visą dėmesį telkiame į muzikos turinį, įgyvendinimo kokybę ir dešimtmečio staigmenas. Yra ambicingų planų vėl išlįsti į miesto erdves“, – atskleidžia festivalio kūrybos vadovas Vaidas Voronavičius.

Anot organizatorių, #Devilstone18 grotažyme pažymėtas festivalis išlaikys iki šiol puikiai pasiteisinusią formulę, kurios esmę sudaro aktuali roko ir metalo muzika, originalaus skambesio elektronika, performansai bei parodos. Kaip ir kasmet planuojama festivalio branduolį sudaryti iš svarbių minėtų žanrų atlikėjų bei kylančių kūrėjų, unikalią festivalio programą pateikiant su ilgametės patirties bei savitų tradicijų užtaisu.

Nuo ketvirtadienio iki sekmadienio besitęsiančią programą užpildys 50 atlikėjų iš 14 šalių, tarp jų 20 Lietuvos grupių ir didžėjų. Didžiąją dalį muzikinio turinio sudarys instrumentinės muzikos atlikėjai, o apie 10 elektroninės scenos atstovų užtikrins, kad netrūktų ir naktinio veiksmo. Daug  dėmesio tradiciškai  bus skiriama interaktyviai menų scenai „Masinė Hipnozė“ – ekspozicijoms, performansams, dirbtuvėms.

„Į dešimtąjį „Devilstone“ dedame nuo pirmojo festivalio kauptą patirtį bei siekiame įgyvendinti maksimaliai gerą ir įsimintiną reiškinį. Tai bus pirmasis festivalis per visą jo istoriją, kuris nepasiūlys kardinalių teritorijos pakeitimų bei panašaus pobūdžio permainų. Per paskutiniuosius keletą metų maksimaliai ištobulinome festivalio modelį, teritorijos išplanavimą, apgalvotai dedikavome kiekvieną sceną festivalio muzikinės įvairovės reprezentavimui. Belieka puoselėti tai, ką jau esame sukūrę. Darbus pradedame su simbolišku nusiteikimu ir neabejojame, kad dešimtasis pasižymės išskirtiniu šarmu!“, – jubiliejinio festivalio planais dalijasi organizatoriai.

Nuo 2009 m. vykstantis  „Devilstone“ yra vienas ryškiausių alternatyviosios muzikos renginių po atviru dangumi Baltijos šalyse. Festivalio turinys išsiskiria žanrų įvairove, aktualiais muzikiniais vardais ir pozityvia, rokenroliška atmosfera. Tai esktremalaus rokenrolo kurortas, kasmet laukiamas dėl muzikinių atradimų, meniškos armosferos bei originalių kūrybinių sprendimų.

Dešimtojo festivalio DEVILSTONE programa

Organizatoriai informuoja, jog Dainuvos slėnis nuo liepos 10 d. 14 val. virs aktyvia statybų aikštele, kurioje vyks stambūs festivalio montažo darbai, todėl patekimas į teritoriją bus ribojamas.

Tačiau neilgam – „Devilstone“ vartus atvers ketvirtadienį, liepos 12 d. Festivalio pabaiga numatoma liepos 15 d., 18 val., o nuo 20 val. į slėnį bus galima patekti įprastai.

Festivaliui prasidėjus Anykščiuose šurmuliuos didesni nei įprasta žmonių srautai, o iš slėnio aidės muzikos skambesys. Pasak organizatorių, „Devilstone“ kasmet sulaukia vis daugiau Anykščių miesto gyventojų palaikymo: „Labai džiaugiamės jau dešimtmetį trunkančia draugyste su Anykščiais. Šis miestas, Dainuvos slėnis, Anykščių bažnyčia, Puntuko akmuo bei viešoji biblioteka yra tapę neatsiejama mūsų festivalio atmosferos ir simbolikos dalimi. Bėgant metams, miestelėnai taip pat į mus žiūri vis palankiau – vykstant „Devilstone“, Anykščiai tampa spalvingos ir įvairiapusiškos kultūros centru. Esame dėkingi už palaikymą – todėl tradiciškai suteikiame anykštėnams nuolaidą bilietui,“ – sudalyvauti festivalyje kviečia „Devilstone“ komunikacijos atstovė Giedrė Matulaitytė.
 
Anykščių rajono gyventojams keturių dienų festivalio bilietas kainuos 35 Eur (visiems kitiems kaina festivalio dienomis – 65 Eur). Anykštėno bilietą su nuolaida bus galima įsigyti festivalio dienomis prie įėjimo, pateikus reikiamus dokumentus. Anykštėno bilietą gali įsigyti moksleiviai, pateikę galiojantį vienos iš Anykščių mokyklų moksleivio pažymėjimą. Taip pat suaugusieji, pateikę pažymą apie Anykščiuose ar Anykščių rajone deklaruotą gyvenamąją vietą bei asmens dokumentą (pasą arba ID kortelę). Anykštėnai, kaip ir kiti festivalio lankytojai, gali įsikurti slėnyje su palapinėmis arba iš festivalio teritorijos išeiti su apyranke, o kitą dieną grįžti į slėnį iš namų.

AČIŪ, kad esi su mumis!

„Devilstone“ bilietus pasiimk iš www.ebilietai.net, o apie viską plačiau skaityk www.devilstone.net

Festivalio šėlsmas prie Šventosios.

Video:
www.youtube.com/watch?v=y7FQYIzTsI4
www.youtube.com/watch?v=KDBBTYmLM6c
www.youtube.com/watch?v=0hehuEE2UXI

 
 
    Atgal...