Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2020-07-03   VILNIUS: anykštėnai su Lietuvos himnu atgaivins bendravimą po karantino
 
 

Nuoširdžiai sveikiname Vilniaus Anykštėnų Sambūrio narius su Valstybės diena ir liepos 6 d. 20 val. 45 min. kviečiame į tradicinę vietą kartu giedoti Lietuvos himną. Rinksimės kaip ir kasmet tą vakarą – Konstitucijos pr. 22, šalia Nacionalinės dailės galerijos, nuo upės pusės. Ten yra  galimybės laikytis visų saugos rekomendacijų, išlaikyti reikiamus atstumus.

Pasiilgome vieni kitų, Sambūrio bei jo veiklos. Nors praėję trys mėnesiai nebuvo tremtis ar badmetis, bet tai buvo ir iki šiol dar išllieka išbandymų, atradimų, pasiaukojimo, dėmesio artimam ir sau metas.

Vieni dirbome, kartais net žymiai daugiau, nei kad buvome įpratę, kiti turėjome progą skirti daugiau laiko šeimai bei namams, o kažkas iš mūsų netikėtai sulaukėme ir daugiau dėmesio. Nors šiuo metu dar neaišku, ar visa tai jau baigiasi, visgi smagu, kad esame net tik sveiki, gyvi, bet ir su aiškiai matoma viltimi bei tapę žymiai stipresni.

Kai situacija bus aiškesnė, iš naujo, pagal esamą situaciją, numatysime preliminarius Sambūrio veiklos planus.

Labai smagu, kad būtent šiuo laikotarpiu pasirodė dvi Vilniaus Anykštėnų Sambūriui svarbios knygos. Tai VAS tarybos narės Irmos Randakevičienės knyga „Šiaurės eilės“ (plačiau apie ją: http://www.anyksciuvb.lt/lt/naujienos/4887-krastietes-dovana-anyksciu-viesajai-bibliotekai-ir-jos-skaitytojams) ir knyga apie mūsų visų draugą, aktyvų ir gerbiamą VAS narį, mokslininką a. a. Romualdą Vytautą Rimšą „Ėjau savo gyvenimo taku“ (apie ją: http://www.anyksta.lt/naujienos/naujienos/70421-knyga-apie-ejusi-savo-gyvenimo-taku). Su šiomis knygomis ateityje visi drauge susipažinsime plačiau.

Jums sėkmės linkinti –
VAS taryba

 
 
    Atgal...