Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2021-11-24   Anykščiai Kalėdų pasaką seks visą mėnesį
 
 

Anykščiai jau netrukus pradės spinduliuoti kalėdinę nuotaiką. Miestas artimiausiu metu bus puošiamas šventinėmis dekoracijomis, o pirmieji pasirengimo bene jaukiausioms metų šventėms renginiai pakvies vos už poros savaičių.

Kalėdinių renginių programa (Kalėdų senelio rezidencija, Tilto gatvės pastatų kompleksas, Anykščių kultūros centras ir A. Baranausko aikštė)

Kalėdinių renginių programa (Angelų muziejus, Lietuvos kalėdinis Siaurukas, gyvasis muziejus „Anūkis“, Anykščių L. ir S. Didžiulių biblioteka, Labirintų parkas, Medžių lajų takas, Anykščių menų inkubatorius, Sporto klubas „Vilartas“)

Šių metų Anykščių miesto Kalėdų laiko šventinio papuošimo idėja – jaukus, lakoniškas, mielas ir angeliškas miestas. Visos puošybinės dekoracijos bus orientuotos į šią tematiką. Konkursą šventinio papuošimo įgyvendinimui laimėjo UAB „RDS1”.

„Šiemet buvo nuspręsta visas dekoracijas įsigyti, o ne nuomoti. Nors yra ir kitų nuomonių, kad atsibosta tie patys papuošimai, tačiau įsigijus ne vienerius metus bus galima plėsti ir puošti kad ir su tais pačiais puošybiniais elementais, bet ir atokesnius, niekad nepuošiamus miesto kampelius”, – sakė Anykščių rajono vyriausioji architektė Daiva Gasiūnienė.

Šiais metais šventinės erdvės bus itin puošnios – kaip ir kasmet, gruodį angelais spindinčios Kalėdų rezidencijos miestu tapsiantys Anykščiai kvies visus atvykti ir gražiausias žiemos šventes pasitikti Anykščiuose. O šventiniu laikotarpiu veiklų išties nestigs – kalėdiniai renginiai vilios visą gruodį.

Pirmąjį žiemos šeštadienį, gruodžio 4 d., visu grožiu suspindės Anykščių miesto eglė, kuri bus išskirtinė. Ne mažiau žavesio miestui suteiks ir šalia Šventosios upės, Tilto gatvės komplekso terasoje įžiebtos 7 eglės. Miestą apgaubę angelai suteiks nepamirštamų akimirkų, jaukumo ir dovanos nepamirštamą laiką belaukiant didžiųjų metų švenčių.

Kalėdų rezidencija 2021

 
 
    Atgal...