Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2023-01-28   „Kurorto A“ idėja tapo Anykščių krašto politikų elito kelrodžiu
 
 

Sausio 27-ąją Anykščių koplyčioje – Pasaulio anykštėnų kūrybos centre Pasaulio anykštėnų bendrijos kvietimu susirinkę Anykščių krašto politikos elito atstovai sutarė, kad „Kurortas A“ bus vienijanti idėja, o pernai vasarą parengtas Anykščių krašto urbanistinis memorandumas – kasdieninės veiklos atmintinė.

Apskritojo stalo diskusijoje dalyvavo penkių politinių partijų, pretenduojančių į darbą Anykščių rajono savivaldybės taryboje po kovo mėnesį rengiamų savivaldos rinkimų, lyderiai ir juos palaikantys komandų nariai. Draugiškame pokalbyje, pripažinus, kad į vieną būrį susirinkto tikri anykštėnai, siekiantys gėrio savo kraštui, buvo aptartos Memorandumo taikymo įvairiose veiklose kryptys ir galimybės.

Dokumentą pernai vasarą vykusiame Pasaulio anykštėnų 10-ajame suvažiavime pirmieji pasirašė Pasaulio anykštėnų bendrijos pirmininkas Tomas Ladiga ir Anykščių rajono meras Sigutis Obelevičius. Po pusmečio prie šio dokumento savo parašais prisijungė ir politinių partijų, veikiančių Anykščių rajone lyderiai – jį pirmieji pasirašė Liberalų sąjūdžio, Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“, Lietuvos socialdemokratų partijos bei Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Anykščių rajonų skyrių vadovai.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...