Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2023-04-30   Koncerte – vienintelis vyrų kolektyvas
 
 

Balandžio 21 dieną Anykščių kultūros centre (AKC) vyko vokalinių ir romansinių kolektyvų ir atlikėjų šventė „Te dainai daina atsišaukia“.

Koncerte dalyvavo vienuolika kolektyvų ir atlikėjų, daugiausia – moterų ir mišrūs kolektyvai, ir tik vienas vyrų vokalinis ansamblis „Varius“.

Pasak šios šventės organizatorės, AKC etnografės Reginos Stumburienės, iš pradžių tokie koncertai, kai susiburia visi Anykščių krašto vokaliniai ir romansiniai kolektyvai, vykdavo vis kitame kultūros centro skyriuje. Vėliau buvo nutarta persikelti į rajono centrą: „Ne visur yra reikalingos aparatūros, reikiamų instrumentų, tad nusprendėme persikelti į Anykščių kultūros centro salę. Nesvarbu, kad neturime pilnos salės žiūrovų. Beje, kiekvienais metais į šį renginį susirenka vis daugiau klausytojų. Kartu tai vyksta atlikėjų perklausa. Atrenkame vieną romansinį kolektyvą ir vieną vokalinį kolektyvą, kurie abu pasiruoš ir vyks į respublikinį vokalinių ir romansinio dainavimo kolektyvų festivalį-konkursą, į Leliūnus Anykščių rajone“.

AKC vokalinis anskamblis „Varius“.

Plačiau – Linos Dapkienės publikacijoje...

 
 
    Atgal...