Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2011-11-23   VILNIAUS ANYKŠTĖNŲ SAMBŪRIO NAUJIENOS (atnaujinta 2011-11-23)
 
 

Ši skiltis – Pasaulio anykštėnų bendrijos Vilniaus anykštėnų sambūrio langas į pasaulį: naujienos, kvietimai, sveikinimai ir kitos žinios.

Kviečiame į susitikimą su Šiaulių vyskupu Eugenijumi Bartuliu. Lapkričio 26 d. (šeštadienį) 12 val. Šv. Kazimiero bažnyčioje Vilniuje vyskupas su kunigais jėzuitais koncelebruos Šv. Mišias.

Po to bus pristatomi leidiniai – vyskupo nuotraukų 2012 m. kalendorius „Šventieji, melskite už mus!“ bei „Evangelija kasdien“ ketvirtoji B metų ciklo knyga su nuotraukomis iš Šventosios Žemės. Giedos Šiaulių Šv. Cecilijos ansamblis. Renginį ves aktorė Doloresa Kazragytė. Leidinius bus galima įsigyti. Švęsime agapę.

Kviečiame į nemokamą ekskursiją po Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmus, kuri vyks š. m. gruodžio 9 d. 12 val. Renkamės prie centrinio įėjimo į Vyriausybės rūmus nuo V. Kudirkos aikštės pusės šiek tiek prieš 12 val. Dalyvauti gali tik iki gruodžio 1 d. pas Jolitą Šedauskienę užsiregistravę dalyviai. Tel.: (8 5) 239 6742, mob. tel.: (8 620) 90 788, el. p. jolita.sedauskiene@lrs.lt.

Kviečiame susiburti Vilniaus anykštėnų sambūrio 10-mečio proga!

Liepos 16 d. kviečiame anykštėnus drauge pakeliauti Biržų apylinkėmis 

Maršrutas: Biržai-Pabiržė-smegduobės ("Karvės ola", "Geologų ola", "Ievos duobė").

Pramoginiai renginiai: alaus kelias ir biržietiškos vestuvės.

Vykstame į Sėlių žemę – smegduobių ir alaus kraštą. Biržai  – miestas, garsus bastionine pilimi, kurią statė ir tvirtino Radvilos, o vėliau grafai Tiškevičiai. Susipažinsime su turtinga pilies istorija, pamatysime senovinius įtvirtinimus, likusius nuo karo su švedais laikų.

Šalia pilies – vaizdingas Širvėnos ežeras. Net nepasakytum, kad tai dirbtinis vandens telkinys, susidaręs užtvenkus Agluonos ir Apaščios upes. Pereisime per ežerą ilgiausiu (525 m) pėsčiųjų tiltu  ir atsidursime Astrave – Tiškevičių rezidencijoje...

O kaipgi Biržai be alaus kelio? Būtinai užsuksime į alaus daryklą ir padegustuosime – išsirinksime, kuri alaus rūšis mums labiausiai patiks...

Dar viena krašto garsenybė – smegduobės. Jų šiame krašte – daugybė. Aplankysime įspūdingiausias: "Geologų olą", "Ievos duobę", o "Karvės oloje" pabandysime paieškoti kažkada čia pradingusios karvės...

Pabiržėje apsilankysime A. Juronytės sodyboje. Ši moteris sugebėjo pelkę paversti nuostabia vietele – ir tik savo atkakliu darbu bei fantazija. Visai netoli  teka Smardonės upelė. Verta užsukti pasigrožėti iš smegduobės trykštančia versme...

O jau besiruošiančius grįžti namo mus pakvies užsukti... į vestuves. Taip, taip – viskas čia tikra: ir muzikantai, ir gražuolė jaunoji, ir vaišės... Ir svečiai... Truputėlį ir mes pasiausime tose vestuvėse – juk ne dažnai taip pasitaiko....
 
Kelionės kaina asmeniui – 79 Lt. Į j
ą įeina: kelionė patogiu autobusu, ekskursijos vadovo/gido paslaugos ir ekskursija po Biržų pilį. Į kelionės kainą neįeina bilietai į Biržų pilies muziejų (6 Lt asmeniui) ir alaus kelias (apie 20 Lt asmeniui). 

Dėl kelionių informacijos bei užsakymų kreiptis el. paštu viatoris@benefita.lt, tel.: 8 604 19067  Edgaras Martinėlis (edgaras.martinelis@benefita.lt); 8 620 81192  Ingrida Rubienė     (ingrida.rubiene@benefita.lt).

Mielieji, kviečiame anykštėnus pas Žemaitijos Oginskius...

Liepos 2 d. kviečiame drauge apsilankyti pas Žemaitijos Oginskius.

Vyksime maršrutu: Rietavas-Plungė-Lopaičiai-Varniai.

Kalvotoji Žemaitija turtinga ne tik gražiais vaizdais ar senoviniais piliakalniais, bet ir žmonėmis, garsinusiais Lietuvą. Siūlome pakeliauti Oginskių pėdsakais, aplankyti Rietavą ir Plungę, sužinoti apie šią garsią giminę. Sužinosime, kodėl Rietave taip mėgstamas polonezas „Atsisveikinimas su Tėvyne“, pamatysime, kur anksčiausiai Lietuvoje sužibo elektros lemputės... Galėsime pajusti stebuklingo šaltinio ir senovinių akmenų galią... Apsilankysime Žemaitijos krikščionybės centre – Varniuose...

Kaina – 88 Lt. Ją sudaro: kelionė patogiu autobusu, kelionės gido/vadovo paslaugos, ekskursijų po muziejus gidų paslaugos. Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į Rietavo, Plungės ir Varnių Vyskupystės muziejus.

Aplankomi objektai: Rietavo šv. Arkangelo Mykolo bažnyčia, Rietavo Oginskių muziejus, Lopaičių šventvietė, Plungės Oginskių rūmai, Varnių Vyskupystės muziejus.

Dėl kelionių informacijos bei užsakymų kreiptis elektroniniu paštu viatoris@benefita.lt, tel.: 8-604-19067 (Edgaras), 8-620-81192 (Ingrida).

Liepos 9 d. kviečiame į vienintelę šią vasarą pramoginę kelionę

LATVIJOS  PERLAI  – ČIA PAT, UŽ LIETUVOS SIENOS, IR BIRŽŲ ALAUS KELIAS

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Rundalę. Lankome Rundalės rūmus, vasaros rezidenciją, kurią XVIII a. pradėjo statyti kunigaikštis E. J. Bironas. Rūmus suprojektavo ir statyboms vadovavo italų architektas F. B. Rastrelis. Pasižvalgome po įspūdingas Baltąją ir Auksines sales, apžiūrime valgomąjį, hercogo apartamentus, hercogienės miegamąjį ir kitas įdomybes. Pasivaikštome prancūziško stiliaus parko takeliais, pasigrožime žydinčių rožių krūmais, vynuogių arkadomis, gėlynų, želdynų ir takų ornamentais.

Pro Bauskę, miestą su sena istorija, buvusį religijų ir kultūrų kryžkelėje, atvykstame į Biržus. Lankome Rinkuškių alaus daryklą, kuri priklauso Alaus keliui. Apžiūrime  daryklą, paragaujame alaus. Toliau ekskursija po Biržų miestą: Astravo dvaras, Širvenos ežeras, pasivaikščiojimas ilgiausiu Lietuvoje Širvenos ežero pėsčiųjų tiltu, Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, ekskursija po Biržų pilį.

Tęsiame „Alaus kelio“ ekskursiją Biržų krašto muziejuje „Sėla“, įsikūrusiame kunigaikščių Radvilų statytoje XVII a. bastioninėje tvirtovėje. Čia, vienoje salėje, susipažįstame su visais alaus gamybai naudotais įrankiais. Muziejaus gidė vaizdžiai pasakoja visas alaus gamybos subtilybes. Kartu dalyvausiantis folklorinis ansamblis dainuoja biržietiškas dainas apie alų, skudučiuoja, pučia ragus ir kviečia šokti. Vėlai vakare grįžtame į Vilnių.

Kelionės kaina 70 Lt. Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, gidas-vadovas, gidas Rundalės rūmuose ir Biržų pilyje, ekskursinė programa. Į kelionės kainą neįskaičiuota: Rundalės pilis – 3,5 lato, Biržų pilis – 6 Lt arba 3 Lt  vaikams ir studentams, Biržuose "Alaus kelias" pilyje vienam asmeniui – 15 Lt, Biržuose "Alaus kelias" Rinkuškių darykloje vienam asmeniui – 20 Lt.

Atsakinga už kelionę Jolita Šedauskienė (tel. 8-620-90788)

Birželio 15 d. 17 val. kviečiame į ŽALIOJO TILTO stotelę. 44 maršruto autobusu vyksime iki stotelės GIRININKIJA ir 17.30 val.  nuo Pučkorių atodangos gamtininkas, augalų specialistas Antanas Stackevičius  ves ekskursiją Pučkorių pažintiniu taku. Ekskursija nemokama, registruotis nereikia.

Vilniaus anykštėnų sambūrio kvietimas 2011 m. balandžio 29 d. drauge švęsti Atvelykį ir pasitikti naujas knygas.

Kviečiame drauge iškylauti!

Gegužės 14 d. 14 val. 15 min. renkame grupę pažinčiai su Prezidentūra. Ekskursija nemokama, trunka apie valandą, tačiau su visomis procedūromis užtrunka dvi valandas. Grupėje bus 25 žmonės. Norinčius prisijungti prašau iš anksto pranešti registravimui savo asmens kodą. Skambinti Jolitai Šedauskienei 8-620-90788 arba rašyti el. paštu joseda@lrs.lt.

Kartu su kelionių organizatorimi „BENEFITA VIATORIS“ gegužės 7 d. kviečiame vykti į Tulpių žydėjimo šventę Burbiškio dvare (Radviliškio r.).

Pasigrožėję žydinčiomis tulpėmis, atsinaujinusiu Burbiškio dvaru bei nuostabiu peizažiniu parku, toliau vyksime į Kryžių kalną. Tai žmonių pasipriešinimo aktyviam ateizmui simbolis. Manoma, kad dabar kalne yra apie 59 tūkstančiai kryžių. Į Vilnių grįšime per Šiaulius, Tytuvėnus ir Šiluvą. Apžiūrėsime Tytuvėnų vienuolyno ansamblį – įeinantį į popiežiaus Jono Pauliaus II piligriminį kelią.  Užsuksime į Šiluvą, kuri garsi stebuklingu Švč. Mergelės Marijos paveikslu ir jos apsireiškimo vieta. Tai seniausias Europoje vykęs Švč. Mergelės Marijos apsireiškimas.

Kelionės kaina 58 Lt. Įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, gido paslaugos. Mokami objektai: bilietas į Burbiškio dvarą – 15 Lt suaugusiems,  10 Lt vaikams; bilietas į Tytuvėnų vienuolyną – 3 Lt suaugusiems, 1,5 Lt vaikams. Dėl kelionių informacijos bei užsakymų kreiptis elektroniniu paštu viatoris@benefita.lt, tel.: (8-604) 19067, (8-620) 81192.

Pagarbiai
Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė
Rita Virbalienė
869904262, 869964934

Gerbiamieji, 

1990 m. kovo 11-ąja Lietuvos žmonės dar kartą patvirtino savo pasirinkimą būti laisvais, gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.

Nuoširdžiai sveikinu Jus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena ir linkiu visiems vilties, kantrybės ir tikėjimo rytdiena einant nesibaigiančiu Laisvės keliu.

Pagarbiai
Rita Virbalienė
Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė

Klimatologė dr. Audronė Galvonaitė balandžio 15 dieną, penktadienį, 13 valandą kviečia savo kraštiečius anykštėnus į svečius, į Lietuvos hidrometeorologijos tarnybą.

Lankysime Hidrometeorologijos muziejų, klausysimės paskaitos apie klimato kaitą, meteorologinius reiškinius, matomus Lietuvoje, ir galimus orų kaprizus.

Viešnagė nemokama. Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis pas Jolitą Šedauskienę tel. 8 (5 2) 396742, mob. tel. 8 620 90788, el. p. jolita.sedauskiene@lrs.lt.

Mielieji Anykštėnai,

Sveikiname Jus su Lietuvos Nepriklausomybės diena ir maloniai kviečiame į Vasario 16-osios minėjimą, kuris vyks 2011 m. vasario 12 d. 11 val. Signatarų namuose, Pilies g. 26, Vilniuje.

Programoje: oficialioji dalis, koncertas, bendravimas prie suneštinių vaišių stalo.

Informacija tel. 8-673-55544

Vilniaus anykštėnų sambūrio taryba

Vilniaus anykštėnų sambūrio veiklos planas 2011 metams

Mielieji, kviečiu dalyvauti ekskursijoje į Lietuvos banko Pinigų muziejų!

Ši ekskursija organizuojama 2011 m. balandžio 1 dieną 13 valandą ir užims apie porą valandų. Muziejus penktadieniais dirba iki 15 val., taigi, visas popietinis laikas paskirtas mums.

Visus norinčius keliauti į Pinigų muziejų (Totorių g. 2/8, www.pinigumuziejus.lt), prašome registruotis pas Janiną Baublienę: jbaubliene@lb.lt arba skambinti telefonu 8-618 74797.

Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė

Vilniaus anykštėnų sambūris kviečia į 2011-ųjų pavasario iškylas ir keliones

Kovo 19 d. 12 val. 45 min. renkame grupę pažinčiai su Prezidentūra. Ekskursija nemokama, trunka apie valandą, tačiau su visomis procedūromis užtrunka dvi valandas. Grupėje bus 25 žmonės. Norinčius prisijungti prašau iš anksto pranešti registravimui savo asmens kodą.

Kovo 5 d. 12 val. kviečiame su draugėmis ir draugais į nemokamą ekskursiją į Šv. Kazimiero bažnyčią. Grupėms po 15 žmonių bus surengta pažintis su kriptomis ir vienuolyno ansambliu.

Gegužės 21 d. vykstame į vienos dienos ekskursiją į Balstogę ir apylinkes. Kelionės kaina vienam asmeniui – 60 litų.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos, važiuojame per Lenkiją, atvykstame į Palenkės vaivadijos sostinę Balstogę – žalių lankų apsuptyje skendintį didžiausią miestą šiaurės rytų Lenkijoje.

Pasak legendos, mėgusį šiuose miškuose medžioti Lietuvos Didįjį kunigaikštį Gediminą kartą sėkmingos medžioklės metu besivejant gražų elnią netikėtai užklupo naktis. Buvo jau vėlu grįžti į pilį, tad buvo nuspręsta įsikurti po žvaigždėtu dangum. Kitą rytą išnykstantis rūko šydas kunigaikščiui Gediminui atidengė neįprastą vaizdą – krištolo švarumo vandens srovė švytėjo ryto saulės spinduliuose. Balta srovė – Bialy Stok, taip ir atsirado šio miesto vardas.

Pradedame apžvalginę ekskursiją po miesto centrą. Lankome vėlyvosios gotikos miesto rotušę, Šv. Roko bažnyčią, Šv. Mergelės Marijos dangun ėmimo baziliką – Balstogės katedrą, stačiatikių bažnyčią, pasivaikščiojame centrine pėsčiųjų gatve. Toliau – XVIII a. Balstogės įžymybė – didikų Branickių šeimos rūmai, vadinami "Šiaurės Versaliu", apsupti nuostabaus grožio prancūziško stiliaus parko su fontanais.

Vykstame į Supraslo lavrą – stačiatikių vienuolyną, kurio rūsiuose įkurtas vienas didžiausių Europoje neįprastas ikonų muziejus. Šį vienuolyną pastatė LDK maršalka Aleksandras Chodkevičius, pasikvietęs iš Ukrainos stačiatikių vienuolius. Greitai šis vienuolynas tapo antruoju pagal svarbą religiniu centru po Kijevo Pečioros lavros vienuolyno, o Supraslo vienuoliai turėjo nepaprastai didelę įtaką religiniam ir kultūriniam Balstogės krašto vystymuisi.

Iš čia vykstame Studienicos link, lankome Dievo motinos koplyčią, šalia kurios yra stebuklingas šaltinis, turintis gydomųjų galių. 1999 m. į šią vietą iš Vygrių laivu atplaukė popiežius Jonas Paulius II. Toje vietoje prie ežero pastatytas paminklas šiai iškiliai asmenybei. Įrengtoje poilsiavietėje vakarieniaujame ir dalinamės įvykusios kelionės įspūdžiais. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos ir ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota: bilietai į mokamus objektus: apie 20 zlotų, medicininių išlaidų draudimas ir asmeninės išlaidos.

Kviečiu vykti į Baltstogę su šeima ir draugais.

Užsirašyti iš anksto reikia į visas ekskursijas, nes turime žinoti, kiek grupių susidarys. Į Balstogės kelionę kviečiu užsirašyti iki balandžio 1 d.

Jolita Šedauskienė,
tel. (8-5) 2396742, mob. tel. (8-620) 90788,
el. p.
jolita.sedauskiene@lrs.lt

Gerbiamieji,

maloniai kviečiame į Vilniaus anykštėnų sambūrio renginį, skirtą Kariuomenės dienai paminėti. Renginys vyks Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Ramovėje (Šilo g. 5 a., Vilnius) 2010 m. lapkričio 12 d. 17 val. Nepamirškite atsinešti vaišių!
 
Pagarbiai –

Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė
 
Registracija būtina: įėjimas tik pagal sąrašą, maloniai prašome iki 2010-11-08 registruotis elektroniniu paštu arba telefonu:
debeikiečiai – Juozas Gražys: 8 698 83439;
kurkliečiai – Janina Vaičiūnienė: 8 682 91108;
svėdasiškiai – Algimantas Indriūnas 8 613 90897;
rita@latga.lt
troškūniečiai – Laimutis Regelskis: 8 682 08720;
Visi – Rita Virbalienė: 8 699 04262, el. p.:
vas@dovas.lt.

BRANGŪS MOKYTOJAI,

 

Tarptautinė mokytojų diena – tai šventė, įprasminanti kilnų ir atsakingą Mokytojo darbą.

Jūs kasdien iš žodžių, žinių ir širdies kantriai kuriate ateities žmogų. Sveikinu profesinės šventės proga linkiu nepritrūkti energijos, ištvermės  ir tikėjimo savo darbu.

Lai Jūsų dėka mokykla būna šviesi erdvė,  kur kuriama žmogaus ir valstybės ateitis.

Pagarbiai 

Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė

Rita Virbalienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maloniai kviečiame 2010 m. birželio 18 d., penktadienį, 17 val., į Vingio parke, kavinėje „Lakštingala“ organizuojamą Vilniaus anykštėnų sambūrio gegužinę.

PROGRAMA:

17 val.  – ekskursija į Vilniaus universiteto Botanikos sodo Vingio skyriaus ekspoziciją (renkamės prie kavinės “Lakštingala”). 

18 val. – Vilniaus anykštėnų gegužinė kavinėje “Lakštingala”. 

Maloniai kviečiame dalyvauti ir pakviesti Vilniuje gyvenančius anykštėnus kartu padainuoti  ir pašokti.

2009 m. birželio 19 d., penktadienį, 15 val., ten pat, Vingio parke, kavinėje „Lakštingala“, organizuojama Aukštaičių gegužinė, kurioje bursis visų Vilniaus aukštaičių sambūrių dalyviai. Koncertuos Nemunėlio Radviliškio kaimo kapela „Santaka“ bei įvairių klubų muzikantai. 

Vilniaus anykštėnų sambūrio taryba

 Informacija telefonu: Rita Virbalienė – 869904262; el. paštu: vas@dovas.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Vilniaus anykštėnų sambūrio ekskursijų pavasaris

Balandžio 17 d., šeštadienį, 14 val.kelionė po Vilniaus Arkikatedros požemius. Ekskursijos kaina žmogui – 4 Lt. Renkamės prie Arkikatedros pietinio įėjimo (nuo Katedros aikštės pusės) 14 valandą.

Balandžio 23 d., penktadienį, 16 val.kelionė po Vilniaus Bernardinų bažnyčios ir vienuolyno architektūrinį ansamblį. Ekskursijos kaina žmogui – 6 Lt. Renkamės Bernardinų bažnyčioje prie budinčiosios 16 valandą.

Trumpasis maršrutas. Ekskursijos pradžia – bažnyčioje. Naujai atidengtomis freskomis išpuoštu vienuolyno koridoriumi patenkame į gotikinį kiemelį, apžiūrime presbiteriją – vienuolių chorą, požeminę kriptą, gotikinės varpinės bokštą. Sugrįžtame į bažnyčią. Maršruto trukmė: 30-45 min.
 
Ilgasis maršrutas. Šis maršrutas pratęsia trumpąjį. Aplankius gotikinės varpinę, kopiama sraigtiniais laiptais pietryčių bokštu (75 laipteliai) į bažnyčios palėpę: apžiūrime unikalią medinę stogo konstrukciją, bažnyčios skliautų mūrą iš viršaus, šaudymo angas bei nuostabią Vilniaus panoramą į visas keturias puses: Gedimino pilį, Trijų kryžių kalną, Senamiesčio bažnyčias. Nusileidžiame šiaurės vakarų bokštelio sraigtiniais laiptais (69 laipteliai) į bažnyčios balkoną, kuriame anksčiau meldėsi kontempliatyviosios vienuolės pranciškonės, o nuo XIX a. šiame balkone – vargonai. Sugrįžtame į bažnyčią. Prieš pasirinkdami šį maršrutą, įvertinkinte savo jėgas užkopti į 17 metrų aukštį.  Maršruto trukmė: 60-80 min.

Gegužės 15 d., šeštadienį,ekskursija į Pietryčių Latviją. Kaina žmogui – 89 Lt. Autobusas išvyksta 6 val. nuo Šv. Petro ir Povilo bažnyčios Vilniuje, 6 val. 15 min. nuo Spaudos rūmų Vilniuje, apie 7 val. 30 min. paima anykštėnus Anykščiuose, A. Baranausko aikštėje. Kelionei būtinas asmens dokumentas ir iki 10 Latvijos latų mokamai ekskursijų programai.

Kelionės "Duonelės, lėlių ir istorijos paslaptys Latvijos Aukštaitijoje" maršrutas: Zarasai-Daugpilis-Kraslava-Agluona-Preiliai.

Keliaudami Lietuvos Aukštaitijos keliais Latvijos link, pakeliui pravažiuodami "mėlynakius" Zarasus, atvyksime į Latvijos Aukštaitijos sostinę ir antrą pagal gyventojų skaičių šalies miestą Daugpilį. Jau pavadinimo reikšmė (pilis prie Dauguvos) parodo, kad Livonijos ordinas ir čia paliko savo pėdsakų – iki XIV a. šiame krašte buvo viena iš 8 Livonijos ordino valdytojų rezidencijų. Vėliau miestą garsino kompozitoriai, režisieriai, sportininkai. Čia puikuojasi XIX a. Daugpilio tvirtovė.

Pasižvalgę po šių dienų pramoninį miestą, palei Dauguvą važiuosime Kraslavos link, kur išlipsime pasigrožėti grafų Pliaterių rūmais ir parkais. Toliau mūsų laukia nedidelis, tačiau jaukus miestelis Agluona, daugybę piligrimų viliojantis savo stebuklingu šaltiniu ir stebuklingosios dangaus Karalienės atlaidais. Susipažinsime su latviškos duonelės kepimo ypatumais ir patys pamėginsime iškepti savo pagranduką.

Privažiavę Preilius, matysime Riebinių dvaro rūmus, kuriuose yra lankęsis ir M. K. Čiurlionis, P. Rimša, neturtingi lietuvių dailininkai. Kelionę vainikuos apsilankymas fėjų šalyje – pilių ir lėlių muziejuje, kur pamatysime pilių karalystę ir unikalią lėlių kolekciją (apie 250 eksponatų), o gal net patys akimirkai virsime lėlėmis... 

Gegužės 17 d., pirmadienį, 12 val. – nemokama ekskursija po Lietuvos Respublikos Seimą. Norintieji dalyvauti registruojasi, nurodydami savo vardą ir pavardę el. pastu joseda@lrs.lt arba telefonu 8-5-2396742 ir 8-656-31005 iki gegužės10 d.

Ekskursijų pavasario koordinatorė
Jolita Šedauskienė (tel. 8-656-31005)

Viltis, kuri kaskart naujai suspindi Prisikėlimo šventėje, telydi kiekvieną Jūsų darbą, žodį ir žvilgsnį. Džiugių ir šviesių Jums šv. Velykų, giedrų pavasario dienų, sėkmės ir įkvėpimo darbuose.

Maloniai kviečiame Jus į Vilniaus anykštėnų sambūrio sueigą, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-čiui.

Sueiga vyks Žemės ūkio ministerijos salėje (Gedimino pr.19/Lelevelio g.6, Vilnius) 2010 m. balandžio 10 dieną 12 valandą. Mums koncertuos Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios choras "AVE VERUM", vakarosime prie vaišių stalo.

Pagarbiai
Vilniaus anykštėnų sambūrio
pirmininkė Rita Virbalienė

P.S. Lauksime Jūsų. Nepamirškite pakviesti savo klasės draugų ir pažįstamų anykštėnų, taip pat atsinešti vaišių ir margučių.

Mieli Vilniaus anykštėnai, sveikiname Jus su Lietuvos Nepriklausomybės diena ir maloniai kviečiame į Vasario 16-osios  minėjimą, kuris vyks 2010 m. vasario 6 d. 11 val. Signatarų namuose (Pilies g. 26).

Pagarbiai –
Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė
Rita Virbalienė

Mielieji, 

 

Kviečiu 2009 m. gruodžio 8 d. 19 val. visus Vilniaus anykštėnų sambūrio tarybos narius su antrosiomis pusėmis į Kalėdinį sambūrio tarybos posėdį, kuriame kartu su mūsų rėmėjais ir aktyviausias bendrijos nariais, aptarsime mūsų veiklos rezultatus ir numatysime planus kitiems metams.

 

2009 m. gruodžio 8 d. 19 val. visi labai laukiami restorane „Marceliukės klėtis“ (Tuskulėnų g. 35, Vilnius)

(reikia turėti gerą nuotaiką, po 30 litų už kiekvieną svečią ir, jei kas nenorės pirkti ten, galima atsinešti stipriųjų gėrimų, vaisių ir saldumynų).

 

Labai prašau iki gruodžio 4 d. pranešti, ar dalyvausite ir keliese, nes reikia užsakyti maistą ir pranešti kavinei, kiek mūsų bus.

 

Pagarbiai – Rita Virbalienė, 869904262

Maloniai kviečiame į Juozo Tumo-Vaižganto 140-jų metinių minėjimą, kuris vyks 2009 m. lapkričio 13 d. (penktadienį) 16.30 val. Vilniaus rotušėje (Didžioji g. 31, Vilnius).

Vilniaus anykštėnų sambūris, Svėdasiškių draugija “Alaušas”

Informacija telefonu: (8 699 04262 – Rita Virbalienė; 868511286, 865015109 – Juozas Lapienis).

Vilniaus anykštėnai gegužės 8-ąją sodina medelius Troškūnuose. Danutės Kinderienės nuotrauka

Š. m. gegužės 8 d. 15.30 val. kviečiame Vilniaus anykštėnus į Troškūnus (prie girininkijos) sodinti rododendrų, magnolijos ir kt. augalų naujai steigiamame arboretume. Dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo Aplinkos komiteto pirmininkas, signataras Jonas Šimėnas.

Vilniaus anykštėnų sambūrio pirmininkė Rita Virbalienė, atsakingas už renginį Antanas Stackevičius

Kvietimas į tradicinę Vilniaus anykštėnų sueigą per Atvelykį 2009 m. balandžio 18 d.

Vilniaus anykštėnų sveikinimas su Šv. Velykom.

Mieli anykštėnai, sveikiname Jus su Lietuvos Nepriklausomybės diena ir maloniai kviečiame

 
 
    Atgal...