Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2008-06-14   Susitiks Gliaudelių ir Jucių giminė
 
 

Liepos 26-27 dienomis Anykščių rajone rengiamas Gliaudelių-Jucių giminės susitikimas. Savo protėvių kilmę žinantys ir branginantys giminaičiai gyvu pavyzdžiu visiems anykštėnams liudija, kaip suderinti pagarbą tradicijai ir gyvąjį bendravimą.

Liepos 26 d., šeštadienį, nuo 10 iki 11 valandos šios giminės atstovai rinksis prie Šeimyniškėlių (Vorutos) piliakalnio Anykščių miesto pakraštyje, šalia kelio Anykščiai-Rokiškis.

11 valandą susitikimo dalyviai keliaus į Anykščių siaurojo geležinkelio stotį ir važiuos į kelionę siauruku Rubikių link.

12 val. 30 min. bus pagerbtas miręs Steponas Strazdas prie jo kapo Burbiškio kapinėse, 13 val. susitikimas tęsis Mato ir Onos Jucių sodyboje Terpežerių kaime, o 14 val. – Šv. Mišios už mirusius artimuosius Leliūnų (Utenos r.) bažnyčioje.

Po pamaldų, 15 val., bus lankomi mirusiųjų Mato ir Onos Jucių kapai Leliūnų kapinėse. 15 val. 30 min. trumpam susibūrę Baltramiejaus ir Barboros Gliaudelių sodyboje Juškonių kaime, giminaičiai 16 val. aplankys šių savo protėvių kapus Skiemonių kapinėse, o 16 val. 30 min. susiburs ir apsistos Uršulės Gliaudelytės-Strazdienės sodyboje Kurkleliuose.

Nuo 17 val. ten vyks prisistatymo popietė, 18 val. bus teikiamos nominacijos vyriausiam ir jauniausiam giminių susitikimo dalyviui. 19 val. rengiama giminių viktorina, 20 val. bus pagerbti ir apdovanoti jubiliatai, o 21 val. numatoma filmo "Pirmasis Gliaudelių giminės susitikimas" premjera. Po jo – vakaronė prie laužo.

Liepos 27-ąją nuo 10 val. susitikimo dalyviai dar numato pasidalinti apmąstymais bei paskelbti savo priesakus, paskui praleis laisvalaikį prie Nevėžos ežero ir išsiskirstys.

Plačiau apie šį vasaros savaitgalį rašo Gliaudelių giminės interneto svetainė www.gliaudeliai.org.

 
 
    Atgal...