Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-02-11   Antrasis muzikos festivalis "Velnio akmuo" – liepos 16-18 dienomis Dainuvos slėnyje
 
 

Praėjusią vasarą Anykščiuose debiutavęs tarptautinis muzikos festivalis "Velnio akmuo", kurdamas tradiciją, įvyks ir šiais metais – toje pačioje vietoje, Anykščių Dainuvos slėnyje, tą patį savaitgalį, liepos 16-18 dienomis, tiek pat griausmingai.

Viena iš svarbiausių antrajame festivalyje dalyvausiančių grupių – legendiniais ir kontraversiškais vadinami "Deicide"!

Daugiau nei dvidešimt metų gyvuojantis amerikiečių death metalo kolektyvas pasaulyje yra žinomas kaip vieno iš sunkiausių stilių muzikos kūrėjai. Jų kilmė neatsiejama nuo Tampa regiono Floridoje, kuris iki šių dienų laikomas death metalo lopšiu, drauge su "Deicide" užauginusiu ir tokias legendas kaip Obituary, Morbid Angel, Death ir kitus. Debiutiniai šios grupės diskai "Deicide" bei "Legion" yra oficialiai pripažinti pačiais perkamiausias death metalo įrašais istorijoje. Nepaisant muzikinio profesionalumo, sceninės charizmos ir kūrybinės energijos, "Deicide" yra vertinami prieštaringai dėl savo radikalių pažiūrų ir muzikoje išreiškiamų idėjų.

"Tai, kad "Deicide" yra komplikuota ir savo vertę jaučianti grupė, pasirodė esą ne mitas. Derybos vyko gana ilgai, kol pavyko rasti abipusiai palankių kompromisų. Puikiai suprantame, kad "Deicide" dalyvavimas festivalyje gali sulaukti kritikos ir nemažai neigiamų atsiliepimų dėl jų gana agresyvaus įvaizdžio. Tačiau tikimės tolerancijos iš skeptikų ir nemažai teigiamo dėmesio iš sunkiosios muzikos fanų. Šis kolektyvas ne veltui laikomas autoritetingu dėl savo originalios kūrybos, o įvaizdis telieka kiekvieno kūrėjo, artisto, menininko saviraiškos dalimi...", – pasakoja festivalio direktorius Giedrius Gudaitis.

Be "Deicide" trijuose festivalio "Velnio akmuo" koncertuose dalyvaus dar beveik dvidešimt įvairių sunkiosios muzikos stilių grupių, daugiausiai iš Vakarų Europos šalių. Iš Vokietijos atvyksiantys thrash metalo veteranai "Tankard" taip pat gerai žinomi Lietuvos sunkiosios muzikos klausytojų, ypač vyresniosios kartos. Priešingai nei "Deicide", "Tankard" nestinga humoro jausmo, laisvo polėkio, kurį ir spinduliuoja jų grojama thrash metalo muzika. Kiti jau patvirtinti muzikantai – lietuvaičiai "Argharus", "Thundertale" ir "Burrying Place".

Plačiau apie "Velnio akmenį" – www.altevents.net, www.devilstone.net

Akvilė Andriuškaitė
8 612 37091,
akvile@altevents.net

 
 
    Atgal...