Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-03-11   Sveikinimai anykštėnams Kovo 11-osios proga
 
 

Gerbiamieji,

1990 m. kovo 11-ąja Lietuvos žmonės dar kartą patvirtino savo pasirinkimą būti laisvais, gyventi ir kurti laisvoje valstybėje.

Laisvė - ypatinga vertybė. Nepakanka ją iškovoti. Ją būtina saugoti. Laisvė, kaip vertybė, turi būti nuolat patvirtinama, įrodoma kasdieniu savo gyvenimu ir atsakomybės už ją supratimu.

Nuoširdžiai sveikiname Jus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 20-mečiu ir linkime visiems būti laisviems pirmiausia savyje. Linkime vilties, kantrybės ir tikėjimo rytdiena einant nesibaigiančiu Laisvės keliu.

 

Lietuvos Respublikos

 Nepriklausomybės atkūrimo

 Kovo 11-osios akto signatarai 

Albertas Šimėnas ir Jonas Šimėnas

Vilnius, 2010 m.

 

Gerbiami Anykščių krašto žmonės, kraštiečiai!

 

Sveikinu Jus visus Kovo 11-tosios, Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienos proga.

Sveikinu tuos, kurie Lietuvos nepriklausomybės viltį nešė per karų tranšėjas, partizanų bunkerius, Gulago ledynus, sovietinius lagerius! Sveikinu visus, kurie savo prasmingais veiksmais, palaikymu ir maldomis sugebėjo apsaugoti ir apginti mūsų švenčiausią tikslą – mūsų tautos Laisvės ir Nepriklausomybės ąžuolą.

20-taisiais mūsų valstybės nepriklausomybės atkūrimo metais mūsų Tautos laisvės vėliava tebūnie aukštai iškelta ir tampa kasdienio mūsų gyvenimo dalimi. Tesuteikia ji jėgos ir stiprybės mums visiems, kai mums sunku.

Atminkime, kad žemės rutulio vietoje yra žemės lopinėlis, kur esame mes savo namuose. Namuose, kuriuos statė mūsų seneliai, statome mes ir statys mūsų vaikai ir anūkai.

Su Kovo 11-ąja, mielieji!

Nuoširdžiai Jūsų,
Virgaudas Lisauskas

Kultūros ir paveldo klubas „Pertakas”

 
 
    Atgal...