Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-08-24   Tėvynę mylinčių žmonių sąskrydis „Trakinių partizanai 2010”
 
 

Rugpjūčio 29 d., sekmadienį, senosiose Trakinių kaimo kapinaitėse (Anykščių r., Kurklių sen.) vyks Tėvynę Lietuvą mylinčių žmonių sąskrydis „Trakinių partizanai“, skirtas pagerbti visus žmones, kovojusius dėl Lietuvos laisvės.

Susirinkusieji į sąskrydį galės išmėginti savo fizines ir protines galias, dalyvaudami partizaniškose orientacinėse varžybose Trakinių partizanų taurei laimėti.

Iškilmingos ceremonijos metu bus pagerbti kovoje dėl Lietuvos laisvės kritę kovotojai, šių apylinkių partizanai, 1945 m. birželio 27 d. Trakinių miške žuvę 33 Aro būrio partizanai.

Sąskrydžio metu vyks popietė prie bunkerio „Partizanai tada ir šiandien“, savo įžvalgomis dalinsis įvykių amžininkai bei istorikai. Sąskrydį vainikuos šauliška košė, režisieriaus ir bardo Vytauto V. Landsbergio dainos bei partizano Albino Milčiuko-Tigro eilių ir dienoraščio skaitymai.
 
Sąskrydį organizuoja Utenos apskrities 9-oji šaulių rinktinė ir Lietuvos šaulių studentų korporacija „SAJA“.

Kviečiame visus atvykti į Trakinius, atsikratyti stribiškų įsitikimų, rusiškų keiksmažodžių ir pižoniškos elgsenos, pabūti drauge ir pagerbti visus, kurie vardan Tėvynės kovojo, kentėjo ir krito.

Renginio vietą Jums parodys partizaniškos rodyklės.

SĄSKRYDŽIO PROGRAMA

10.00 val. Partizaniškos orientacinės varžybos Trakinių partizanų taurei laimėti. (Registracija nuo 9.30 val. renginio vietoje).

12.30 val. Trakinių partizanų pagerbimas senosiose kapinaitėse.

13.00 val. Popietė prie bunkerio: „Partizanai tada ir šiandien“ – pranešimai ir diskusijos.

15.00 val. Šauliška košė.

15.30 val. Pavakarys prie bunkerio: partizano Albino Milčiuko-Tigro eilių ir dienoraščių skaitymai, Vytauto V. Landsbergio koncertas.

 
 
    Atgal...