Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2010-10-28   Šauliai kviečia: uždek žvakelę ant laisvės kovotojo kapo!
 
 

Lapkričio 1-ąją, minėdami Visų šventųjų dieną, lankome savo artimųjų kapus,  uždegtomis žvakutėmis pagerbiame jų atminimą. Tačiau ar ant visų amžino poilsio atgulusiųjų žmonių kapų sužibs žvakelės šviesos?

Lietuvos šaulių studentų korporacija „SAJA“ ragina visus prisijungti prie akcijos ir uždegti žvakeles ant Lietuvos laisvės kovotojų kapų.

Šiandien gyvename laisvoje ir nepriklausomoje Lietuvoje ir dėl to turime būti dėkingi visiems, kurie aukojosi dėl laisvos MŪSŲ LIETUVOS: savanoriams ir šauliams, kurie gynė ką tik paskelbtą Lietuvos nepriklausomybę, visiems laisvės kovotojams, kurie kovojo prieš komunizmą ir nacizmą, visiems, kurie kovojo, kentėjo ir krito vardan Lietuvos.

Siekdami įprasminti atminimą ir neužmiršti jų žygdarbių, kviečiame uždegti žvakelę, sukalbėti maldą ar tiesiog pagalvoti apie Lietuvą ir žmones, kurių dėka gyvename laisvi ir nepriklausomi. Tegul mūsų didvyriai niekada nebūna užmiršti!

Lietuvos šaulių studentų korporacijos „SAJA“ nariai lapkričio 2 d. 17.00 val. renkasi šiose vietose:

Vilniuje – prie įėjimo į Senąsias Rasų kapines, Rasų g. 32. Kontaktinis asmuo – Lietuvos šaulių studentų korporacijos “SAJA“ pirmininkas sendraugis Mindaugas Nefas, tel. 8 674 328 21.

Kaune – prie įėjimo į Aukštųjų Šančių karių kapines, Ašmenos g. 1. Kontaktinis asmuo – Lietuvos šaulių studentų korporacijos „SAJA“ Kauno skyriaus pirmininkė Jolita Mickevičiūtė, tel. 8 625 003 88.

KVIEČIAME VISUS PRISIDĖTI IR PAGERBTI LAISVĖS KOVOTOJŲ ATMINIMĄ!

 
 
    Atgal...