Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-10-12   Pro memoria. Inžinierius statybininkas Povilas Rožanskas
 
 

2012 m. spalio 6 d. Klaipėdoje mirė inžinierius statybininkas ir visuomenininkas Povilas ROŽANSKAS (1928-2012) – daug Klaipėdai nusipelnęs puikus žmogus, tikras Lietuvos patriotas.

A+A Povilas RožanskasBaigęs aukštuosius mokslus iš Aukštaitijos į Klaipėdą Povilas atvažiavo 1954 metais ir visą savo gyvenimą paskyrė Klaipėdos statyboms.

Dirbo Klaipėdos statybos treste, namų statybos kombinate, statybos valdyboje Nr. 7 (dabar UAB "Ranga").

UAB "Rangoje" dirbdamas nuo 1975 iki 2000 metų pastatė daug gyvenamųjų namų Baltijos, Taikos pr., "Miško" gyv. namų kvartalą, Žvejų kultūros rūmus, Santuokų rūmus, poilsio namų kompleksą Vanagupėje, poliklinikas, Miesto bei Jūrininkų ligonines, onkologijos dispanserį, daug pastatų Palangoje, Gargžduose, Šilutėje, Tusnėje, Juknaičiuose.

Sunku išvardinti visas UAB "Ranga" vadovaujamas direktoriaus P. Rožansko statybas.

Mes – buvę ir esami UAB "Ranga" darbuotojai su liūdesiu ir didžia pagarba minime puikų vadovą, geros širdies žmogų, kuris mums padėjo, suprato ir užjautė, kai mums to reikėjo.

Nuoširdžiai užjaučiame šeimą ir artimuosius tardami: "Mirtis – tai slenkstis, bet ne pabaiga, brangiausi žmonės eina ir palieka, tačiau nuo jų nusidriekia šviesa, ir atminty gyvi palieka".

Buvę bendradarbiai

Velionis buvo pašarvotas Šv. Kazimiero bažnyčioje. Karstas išneštas spalio 9 d. (antradienį) 11 val., palaidotas Lėbartų kapinėse.

 
 
    Atgal...