Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-02-28   Penktasis "Velnio Akmuo" – liepos 11–14 d. Anykščiuose
 
 

Ekstremalaus rokenrolo festivalis "Velnio Akmuo" tradiciškai įvyks vidurvasarį Anykščiuose, liepos 11–14 dienomis. Festivalis prasidės ketvirtadienį ir tęsis iki sekmadienio. 4 dienos ir 3 naktys, 5 koncertai dviejose scenose, kūrybingos veiklos ir... drąsios naujovės.

Ilgasis rokenrolo savaitgalis sukvies ne tik muzikos pasaulyje pripažintus atlikėjus, bet daug dėmesio skirs ateities perspektyvai – jauniems ir talentingiems kolektyvams.

Kaip ir kasmet festivalis žada didelę dozę gyvos muzikos – plačią jos geografiją ir žanrų įvairovę. Praėjusią vasarą debiutavusi roko muzikos scena šiais metais pristatys tai, ko pernai labai trūko – post roko bei senosios mokyklos rokenrolo. Tradicinė ekstremalios muzikos scena vilios itin aukšto lygio pasirodymais. Planuojama, kad festivalyje pasirodys iki 28 grupių. Didžioji dalis – užsienio atlikėjai.

Pagrindinės festivalio grupės (headliner) pozicijas užims norvegai "Enslaved".

ENSLAVED

Daugiau nei dvidešimtmetį, nuo 1991 m., gyvuojanti progresyvaus metalo legenda "Velnio Akmens" veidu tapo neatsitiktinai. "Enslaved" – gilias šaknis ir ilgą istoriją turintis kolektyvas, prisidėjęs  prie alternatyviosios muzikos raidos kaip viena progresyviausių ir kokybiškiausių ekstremalaus metalo grupių. 

Kokiais kitais vardais auditoriją stebins festivalio grupių sąrašas, pradės aiškėti šiek tiek vėliau. O kol kas galima neabejoti tuo, kad be koncertų gerų įspūdžių suteiks naktinė Rocktheque su ankstyvosiomis roko melodijomis, Metaloklinikos eksperimentai, naktinio kino seansai, linksmos ir nuožmios MC Growl kovos, tinklinio ir futbolo turnyrai, magiškų arbatų degustacijos ir nuostabi Anykščių gamta.

Bilietus į VA 2013 galima įsigyti festivalio svetainėje www.devilstone.net. Keturių dienų festivalio bilieto kaina 70 Lt.

Pigiausių bilietų kiekis ribotas. Bilietai brangs. Daug kur galiojanti nerašyta taisyklė – įsigyk bilietą anksčiau ir mokėk mažiau. Festivalio bilietais nuo kovo 18 dienos pradės prekiauti ir "Tiketa".

Kūrybinė grupė "ALT events"

Daugiau informacijos: www.devilstone.net

 
 
    Atgal...