Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-10-29   Šauliai kviečia: uždek žvakelę ant laisvės kovotojo kapo
 
 

Lapkričio pirmosiomis dienomis, minėdami Visų šventųjų dieną ir Vėlines, lankome savo artimųjų kapus,  uždegdami žvakutes pagerbiame jų atminimą. Mūsų protėviai tikėjo, jog per Vėlines (Ilges) gyvieji gali bendrauti su mirusiųjų vėlėmis. Šį bendravimą šiandien simbolizuoja uždegamos žvakutės.

Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno šaulių kuopa ragina visus prisijungti prie akcijos "Uždek žvakelę ant laisvės kovotojo kapo!" ir uždegti žvakeles ant Lietuvos laisvės kovotojų kapų. Pagerbkime 1918–1920 m. karių savanorių, šaulių, antinacinio ir antisovietinio pasipriešinimų dalyvių bei visų Tėvynę savo žygdarbiais išgarsinusių asmenų amžinojo poilsio vietas.

Lietuvos Nepriklausomybės kovų karių kapai Anykščių senosiose kapinėse.

Siekdami įprasminti atminimą ir neužmiršti jų žygdarbių, kviečiame uždegti žvakelę, sukalbėti maldą ar tiesiog pagalvoti apie Lietuvą ir žmones, kurių dėka gyvename laisvi ir nepriklausomi. Tegul mūsų didvyriai niekada nebūna užmiršti!

Lapkričio 2 d. kviečiame visus anykštėnus ir miesto svečius 16 val. atvykti prie Tremtinių kryžiaus senosiose Anykščių miesto kapinėse. Kartu pagerbsime mūsų krašte amžinojo poilsio atgulusius laisvės kovotojus, aplankysime 1918–1920 m. savanorių, knygnešių, tremtinių, partizanų ir kitų kraštui nusipelniusių asmenų kapus. Kviečiame atsinešti žvakelių.

Mindaugas NEFAS,
Anykščių S. Dariaus ir S. Girėno kuopos šaulys
Tel. 8 674 32821, el. p.
mindaugas.nefas@leu.lt

 
 
    Atgal...