Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2016-09-19   Pro memoria. Veterinarijos gydytojas Ramutis Augustinas
 
 

2016 m. rugsėjo 17 d. po sunkios ligos užgeso ilgamečio Anykščių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Ramučio AUGUSTINO (1932–2016) gyvybė.

A+A Ramutis  Augustinas

Ramutis Augustinas gimė 1932 m. lapkričio 15 d. Anykščių rajone, Puodžių kaime.  1956 m. baigė Lietuvos veterinarijos akademiją, įgijo veterinarijos gydytojo specialybę. Nuo 1957 m. dirbo Anykščių rajono veterinarinės ligoninės vedėju. Vykstant reorganizacijoms ir keičiantis įstaigos pavadinimams, vadovavo Anykščių rajono veterinarijos kolektyvui iki 1997 metų. Tuo laikotarpiu buvo sujungtos veterinarijos apylinkės, veterinarijos laboratorija, suformuotas veterinarijos specialistų kolektyvas, pastatytas dabartinis Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pastatas.

Ramutis Augustinas buvo Lietuvos veterinarijos gydytojų sąjungos pirmininko pavaduotojas, 2003–2007 m. – Anykščių rajono savivaldybės tarybos narys, ilgametis medžiotojų klubo „Elma“ vadovas ir aktyvus medžiotojas.

Už gerą darbą ir visuomeninę veiklą buvo skatinamas padėkomis, garbės raštais, medaliais. 1982 m. Ramučiui Augustinui suteiktas Lietuvos nusipelniusio veterinarijos gydytojo garbės vardas, 2012 m. apdovanotas Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos I laipsnio Garbės ženklu.

Ne vienas galėjome pasisemti iš Ramučio Augustino energijos, optimizmo ir stiprybės. Jis buvo visuomet pasiruošęs patarti, padėti, nelikdavo neabejingas kitų nelaimėms, sugebėdavo įkvėpti vilties ir pasitikėjimo. Labai mylėjo ir vertino savo šeimą, buvo rūpestingas vyras, tėtis, senelis, prosenelis.

Laikas nenuneš į užmarštį šio Žmogaus atminimo. Juk lieka gerumo Tiltas, jungiantis Jį mylėjusius žmones...

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba

 
 
    Atgal...