Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2022-03-11   Susitikimai su anykštėnais – naujoje erdvėje
 
 

Nuo šiol Pasaulio anykštėnai bursis ir tinklalaidžių tinklapyje PodBean: https://pasaulioanykstenai.podbean.com/

2020-ųjų rudenį Pasaulio anykštėnų bendrija kartu su Anykščių jaunimu uoliai dirbo ties nauju projektu ir parengė tinklalaidę (angl. podcast) – pokalbius su jaunais, kūrybiškais ir visapusiškai įdomiais žmonėmis, pasirinkusiais gyventi Anykščiuose.

„Projektu siekiame pasiekti Anykščių jaunimą, tikimės įkvėpti meilės Anykščiams bei supažindinti su daugybe čia gyvenančių ir be galo įdomių asmenybių“, – taip naująjį projektą apibūdino Pasaulio anykštėnų kūrybos centro kuratorė Simona Ševčenkaitė.

Ji kviečia susipažinti su Pasaulio anykštėnų tinklalaide ir pasiklausyti pirmojo pokalbio su biatlonininku Vytautu Strolia.

Antrasis pokalbis – su anykštėnu turizmo organizatoriumi Deividu Diliu.

Trečiasis pokalbis – su Ugne Morkūniene, Dovile Pravilioniene ir Indre Tukačiauskiene iš „Bitelės ūkio“.

Ketvirtasis pokalbis – su Luku Biliūnu iš „Mandrų puodų“.

Penktasis pokalbis – su visuomenininke Monika Peldavičiūte.

Šeštasis pokalbis – su stiklo menininke Juste Kamarauskaite.

Septintasis pokalbis – su veganiškų, žaliavalgiškų desertų gamintoja Gabija Juknevičiūte. Pasiklausykite apie jos įdomias patirtis, keliaujant dviračiu po Lietuvą, gyvenant Anykščiuose, ir apie tai, kaip suderinti desertus ir sportą.

Aštuntasis pokalbis – su Reda Šiukščiuviene. Reda su šeima, palikę Vilnių, šiemet grįžo į Anykščius ir įkūrė „glamping“ tipo stovyklavietę „TekaTeka“. Pokalbyje išgirsite apie glampingo kūrimą, tvaraus gyvenimo ir verslo principus ir žinoma, Anykščius.

Devintasis pokalbis – su Adu Gabrilavičiumi ir Martyna Levickyte, dar žinomais kaip parduotuvėlės „Atradimai“ įkūrėjais, kur pora prekiauja Anykščių krašto ūkininkų produkcija. Antrojo sezono antrojoje laidoje Adas su Martyna dalinasi patirtimis kuriant ūkį bei verslą Anykščiuose. Pradėję nuo gastropubo „Mandri Puodai“, vėliau įkūrę ūkį „Ūkis Ūkelis“, dabar pora kviečia užsukti į vietos ūkininkų parduotuvę „Atradimai“.

Dešimtasis pokalbis – su lituaniste Viktorija Ivanova. Viktorija – klaipėdietė, vos prieš metus atsikrausčiusi į Anykščius. Kalbamės apie Anykščių svetingumą ir kodėl miestas taip traukia jaunus žmones. Viktorija taip pat pasakoja apie Anykščių jaunimo klubo veiklas bei ką reiškia dirbti iš namų ir mokyti užsieniečius lietuvių kalbos.

Vienuoliktasis pokalbis – su dizainere Jolanta Rimkute. „Po 25 intensyvios kūrybos metų pradedu jausti, kad noriu daugiau laiko skirti sau. Noriu daugiau kurti sau ir permąstyti bei restartuoti savo kūrybą“ – sako dizainerė Jolanta Rimkute. Pokalbis su anykštėne – apie bendruomeniškumą, mados dizaino bei Anykščių ateitį.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...