Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2023-12-13   Advento dvasia poezijos ir muzikos šviesoje
 
 

2023 m. gruodžio 16-ąją, šeštadienį, Anykščių Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje  prasideda Adventinės muzikos festivalis.

Kviečiame visus po Šv. Mišių neskubėti išsiskirstyti, o kaip tik su savo jausmais ir mintimis pasinerti į muzikos pasaulį ir pajusti šį paslaptingą Advento laikotarpį, kurio metu su didele viltimi ir džiaugsmu laukiame Jėzaus Kristaus Gimimo.

Gruodžio 16 d. 18 val. 45 min. – koncertas „Protėvių takais Advento rimtyje“. Koncertuos prof. Virginija Survilaitė (vargonai) ir jos sūnus Vytenis Gurstis (fleita). Tą vakarą prisiminsime, kad 1880 metais gimė garsus Anykščių krašto kultūrininkas, vargonininkas, bajoras Juozas Survila, kurio atžalos ir gros šiame koncerte.

Gruodžio 22 d. 18 val. 45 min. – koncertas „Giesmė ir žodis Tavo garbei“. Koncertuos solistas prof. Dainius Puišys (baritonas), Jurgita Kazakevičiūtė (vargonai) ir Gražina Urbonaitė (aktorė). Jie atliks šiltą ir spalvingą programą. Tą vakarą girdėsime ir mažųjų, ir pagrindinių Šv. apašt. evang. Mato bažnyčios vargonų garsus.

Gruodžio 24 d. 19 val. 15 min. – koncertas „Advento dvasia poezijos ir muzikos šviesoje“ prieš Bernelių Mišias, kurios prasidės 20 val. Dalyvaus Anykščių krašto muzikai ir skaitovai: solistas prof. Tomas Ladiga (bosas), teatro ir kino aktorė, šokėja, scenos primadona Dalia Michelevičiūtė, smuikininkas Paulius Gaidelis, varinių pučiamųjų kvartetas (vadovas Kęstutis Grigaliūnas), Anykščių kultūros centro vyrų vokalinis ansamblis „Varius“ (vadovas Stanislovas Aglinskas, vargonai).

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...