Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-02-09   Pro memoria. Gydytojas higienistas Arimantas Samas
 
 

2012 m. vasario 8 d., eidamas 57-uosius metus, Anykščiuose mirė gydytojas higienistas ir epidemiologas Arimantas SAMAS (1955-2012).

A+A Arimantas SamasSkaudi ir netikėta mirtis iš mūsų tarpo negailestingai išplėšė nuostabų žmogų, puikų savo profesijos žinovą, Utenos visuomenės sveikatos centro Anykščių skyriaus vedėją 56 metų Arimantą Samą. Velionio išėjimas – didelė netektis ne tik jo šeimai bei artimiesiems, bet ir visiems, jį pažinojusiems.

A. Samas gimė 1955 metų gruodžio 16 dieną Pasvalyje. 1980 m. sėkmingai baigė Vilniaus universitetą, kur įgijo gydytojo-higienisto epidemiologo specialybę, ir tų pačių metų rugpjūčio 1 d. pradėjo dirbti Anykščių sanitarijos epidemiologijos stotyje gydytoju bakteriologu. Jaunas ir gabus specialistas netrukus buvo paaukštintas pareigose ir tapo Sanitarijos skyriaus vedėju, o nuo 1983 metų gegužės 20 d. pradėjo dirbti minėtos įstaigos vyriausiuoju gydytoju.

Nuo 2007 m. liepos mėnesio iki pat mirties jis vadovavo Utenos visuomenės sveikatos centro Anykščių skyriui. A. Samas už nepriekaištingą darbą ne kartą buvo skatintas ir apdovanotas.

A. Samas kartu su žmona Liucija užaugino 29 metų sūnų Artūrą.

A. Samas buvo neeilinė asmenybė, apdovanota didele inteligencija ir erudicija. Jis mokėjo išklausyti ir padėti, pradžiuginti ir paguosti. Dėkojame likimui, kad buvome ir dirbome kartu.

Visada besišypsantis, pilnas naujų idėjų ir minčių, mėgstamas kolegų – tokį mes prisiminsime Tave. Sudie, mylimas Kolega. Liūdime kartu su Tavo šeima ir artimaisiais.

Velionis pašarvotas vasario 9 d. 15 val. Anykščių laidojimo namuose (Vilniaus g. 27, Anykščiai). Karstas išnešamas vasario 11 d. 9 val. 15 min. Šv. Mišios aukojamos Šv. apaštalo evangelisto Mato bažnyčioje vasario 11 d. 9 val. 30 min. Velionis laidojamas Švenčionėlių miestelio kapinėse.

Utenos visuomenės sveikatos centro bendradarbiai

 
 
    Atgal...