Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2012-10-27   2013-ieji Anykščių krašte – Pasaulio anykštėnų metai
 
 

Geriausia žinia anykštėnams ir Anykščių krašto bičiuliams!

2013-ieji metai Anykščiuose skelbiami Pasaulio anykštėnų metais, o tą vasarą Anykščiuose vyks jau VII Pasaulio anykštėnų suvažiavimas.

Šio renginio svečius kitą vidurvasarį pasitiks veiklos 20-metį mininti Pasaulio anykštėnų bendrija ir jos istorinis lopšys – Anykščių koplyčia, tapusi Pasaulio anykštėnų kūrybos centru.

Anykščiai laukia Jūsų visuose Pasaulio anykštėnų metų renginiuose, bet ypač – paskutinį liepos savaitgalį, 26-28 dienomis, kai Anykščių miestas minės 573-ąjį gimtadienį, Anykščių parapija švęs didžiausius Šv. Onos atlaidus, o visi anykštėnai džiaugsis proga sutikti seniai nematytus jaunystės draugus, o gal tiesiog alsuoti tėviškės arba pamilto krašto oru.

Išsami šventinių metų ir Pasaulio anykštėnų suvažiavimo programa bus skelbiama vėliau. Tačiau šioje programoje būtinai atsiras laiko ir vietos Anykščiuose pasklisti Pasaulio anykštėnų mintims ir balsams iš viso pasaulio.

Rašykite, kalbėkite, siūlykite ir linkėkite Anykščiams ir kitiems anykštėnams, siųskite tekstus, vaizdo ir garso įrašus, iš anksto žinodami, kad Jūsų mintys pradžiugins susirinkusiuosius, net jei Jūsų ir nebūtų tame svečių būryje.

Apie savo ketinimus atvykti praneškite, savo Žodį anykštėnams siųskite adresu:

Pasaulio anykštėnų kūrybos centrui,

Vilniaus g. 36, LT-29145 ANYKŠČIAI, LIETUVA,

arba el. p. anykstenai@gmail.com.

 
 
    Atgal...