Registruotiems vartotojams
   vartotojas
   slaptažodis
 


Rodyti daugiau
 
2013-03-26   Kultūros dieną bardas Andrius Kulikauskas Anykščiuose pristato naująjį albumą
 
 

Balandžio 15-oji – Tarptautinė kultūros diena, o Anykščiuose ji bus dvigubai šventiškesnė, kadangi šį miestą maestro Andrius Kulikauskas pasirinko naujojo savo albumo „Visas aš (beveik)“ pristatymui.

A. Kulikausko koncerto plakatas

Balandžio 15 dieną, pirmadienį, 18 valandą, Anykščių kultūros centre paties A. Kulikausko lūpomis skambės pačios geriausios ir tikriausios dainos, kurias jau ne vienerius metus dainuoja visa Lietuva.  Visai neseniai, gruodžio pabaigoje,  pasirodęs albumas yra naujausias žymaus bardo darbas, kuriame  net 27 vaizdo siužetai bei 22 dainos. Daugelį dainų maestro žada padainuoti albumo pristatymo koncerte.

Talentingasis kompozitorius yra puikiai pažįstamas Anykščių publikai iš Nacionalinio bardų festivalio „Purpurinis vakaras“ koncertų, o specialiai šiai progai – paminėti Tarptautinę kultūros dieną – atvyksta pradžiuginti savo gerbėjų.

Tiems, kurie šio bardo nežino: Andrius Kulikauskas yra kompozitorius, atlikėjas, puikus muzikinių improvozacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams.

Ilgą laiką bendru kūrybiniu keliu ėjęs su maestro „apkasų draugu“ Vytautu Kernagiu, jau daugiau nei dešimtmetį jis koncertuoja vienas arba duetu su Sauliumi Bareikiu, kartu su Gintaru Šulinsku, yra grupės „Adios“ narys bei muzikinio projekto „Kuli familly“ generolas. Gausybė Andriaus Kulikausko dainų sudainuota kitų atlikėjų lūpomis ir visa tai sudėta į naująjį albumą.

Tad ir koncerte, skirtame Tarptautinei kultūros dienai, ne vienas žiūrovas bus nustebintas išgirstomis dainomis, kurias atliks pats Andrius Kulikauskas. Naujoje programoje derės skambios dainos, nebanalūs tekstai, puikūs improvizuoti gitaros akordai ir, be abejo, pati geriausia nuotaika, kuri gali aplankyti mylinčius ir tikinčius meile.

Visus panašiai mąstančius viešoji įstaiga „Bardai LT“ kviečia susitikti Anykščių kultūros centre balandžio 15-ąją, 18 valandą. Juk „... būna viena stebuklinga diena...“.

-anykstenai.lt

 
 
    Atgal...